28.9.10

Фестиваль "Ляльковий світ"

2 коментарі:

  1. Привіт! У Тебе дуже гарні ведмедики!!! Вирішила познайомитись, коли відвідала цю виставку. Сама я шию тільдівських ляльок. Хотіла Тебе запитати звідки береш матеріали для своїх ведмедиків. З власного досвіду знаю, що у Львові знайти потрібну матерію так легше нічого не робити і не мучитись з пошуком. і ще цікаво чому набиваєш ватою свої творіння, а не сінтіпухом (так зручніше, форма після прання не втрачається)?

    ВідповістиВидалити
  2. Привіт! Дуже дякую за відгук. Справді, у Львові непросто знайти "професійні" матеріали для пошиття ведмедиків - їх просто у нас немає. Тож доводиться "викручуватись". Що стосується тканини - головне, аби була натуральна (я використовую велюр чи шерсть). Зі справжнім мохером, з якого переважно і шиють ведмедиків Тедді, я ще поки не працювала.
    Ватою набиваю тому, що з самого початку спробувала з нею працювати, призвичаїлась і, до того ж, іграшки в мене стилізовані під "ретро", тож я тепер крім вати ще й тирсу використовую. А прати таких ведмедиків взагалі не можна :) Деформуються однозначно. Хоча з синтипухом я теж працюю, коли роблю простіші іграшки.
    Для очей поки що використовую гудзики. Кріплення для лап і голови у мене гвинтове.
    З шплінтами ще не працювала. А якщо ведмедик маленького розміру, то можу і ниткою всі частинки скріпити, головне, щоб нитка була міцна, наприклад, нейлонова (знаю, дехто і зубну нитку використовує).
    Це так коротко про матеріали. Радо відповім і на інші запитання, а якщо щось незрозуміло, уточнюй, спробую пояснити докладніше.

    ВідповістиВидалити